Stránky se upravují.


Připravujeme novou podobu stránek.
AD Point = Advice PointNáš tým


Bea

Bea

Vnáší do firmy ženskou energii. Její zkušenosti z korporátní sféry, konkrétně České spořitelny, kde pracovala na kombinované pozici back office pro 70 kolegů po celé ČR a osobní asistentky ředitelky odboru, tak i soukromé oblasti (Filmservice, Tescoma, ADDI) jí předurčují k organizačnímu a produkčnímu zajištění celého programu. Absolvovala řadu vzdělávacích kursů, workshopů.


Při samotném programu dokáže působit jako moderátor, formuluje aspekty vzájemné komunikace, čímž zajišťuje, aby bylo vše jasné všem. Jejím talentem je harmonizovat tým.Martin

Martin

Jeho předchozí zkušenosti z oblasti obchodu, marketingu a managementu mu umožňují pochopit souvislosti navazujících procesů a potřeby jednotlivců i týmu. Působil na pozici obchodního ředitele Tescoma, regionálního ředitele Kardia a jednatele několika agentur. Po bezmála 20-ti letech v obchodě a marketingu začal své zkušenosti obohacovat studiem se zaměřením na osobní rozvoj. Otevřenost, schopnost jiného pohledu na věc a empatie jsou jeho základními předpoklady ke koučování i mentoringu.


Jeho aktuální ideou je propojování mezi marketingem v jeho současném chápání a změnou klasického managementu v leadership. Marketing a spokojení zaměstnanci podle jeho pohledu na svět spolu úzce souvisí.Petr

Petr

Je vyhledávaným partnerem všude tam, kde je třeba neokázalý, ale dobře promyšlený přístup, všude, kde výsledek je důležitější než velká slova. Narozen ve znamení střelce vždy míří k jádru pudla. Miluje jednoduchost a lidství. A inovace. Proč rozvíjet lidi metodami starými 30-50 let, když se svět práce změnil? Proč nepoužít nové postupy ve vedení lidí? Zkušenosti z pozic obchodníka a manažera rozšířil o řadu výcviků (např. NLP, koučování, Gazing). Je absolventem Českého vysokého učení technického a jako každý lektor a kouč s technickým vzděláním je zaměřen na výsledky. Je spokojen tam, kde přinese hmatatelné posuny.


Tak se stalo např. ve firmách Coca-Cola Beverages, CzechTrade, Ekonomické stavby, IBM, Mironet, Xerox.
Naše hodnoty
Kontakt:


Martin Kunt

| admin | © 2016 | Designed by Roman Skalický