Charisma obchodníka

Unikátní TRÉNINKOVÝ workshop aneb umění prodat je o emocích.

 Jaké emoce vzbuzuji u svých zákazníků? Jak se cítím při obchodním jednání já?

Emoce hýbou světem a pohnou i tím vaším.

Namočíme Vás, doslova a do písmene, do emocí, které vzbuzujete u svých zákazníků.

Jsou to právě emoce, jež vedou Vašeho zákazníka k rozhodnutí koupit/nekoupit. Přesná znalost emocí, které vzbuzujete, je prvním krokem k jejich změně tak, aby to byly emoce pro Vás příznivé. Ve Vaší emoční paměti si vytvoříte zápis a ten automaticky poopraví Vaše budoucí chování v podobných situacích – čili budete se chovat účinněji, aniž byste na to museli vědomě myslet.

Během workshopu též poznáte, jaké emoce potřebuje zákazník zažívat na začátku prodejního rozhodování, jaké uprostřed a jaké na závěr.

Plně respektujeme Vaši individualitu. Proto se také zaměříme na to, jaké emoce potřebujete zažívat při prodeji Vy. Čím lépe se budete cítit Vy osobně, čím více bude odpovídat Vaše chování Vašemu vnitřnímu nastavení, tím je větší šance na prodej.

Zážitkový workshop efektivně a přirozenou cestou zvýší Vaše sebe-vědomí. Uvědomíte si své silné stránky a najdete způsob, jak je nejlépe uplatníte při své obchodní činnosti.

Pro koho NENÍ workshop určen?

  • Pro ty, co nechtějí být při obchodním jednání ve „své kůži.“
  • Pro obchodníky, kteří obchod dělat nechtějí.
  • Pro skupiny větší než 6 osob.

Co potřebujete vědět nyní?

  • Cena je 1500 Kč + DPH / osoba.
  • Délka workshopu je 1h – 3h (dle počtu osob).
  • Lekce probíhají buď u Vás nebo v dohodnutých prostorách

 

Radek J. prodejce úvěrových produktů – autocentrum Davocar řekl po první lekci:

Myslel jsem si, že dělám svojí práci velmi dobře, ale ty jsi mi ukázal různé pohledy zákazníků na mojí práci a já jsem si uvědomil, že bych svojí práci mohl začít dělat ještě lépe. Začal jsem tedy o každém obchodu více přemýšlet a to se velmi pozitivně projevilo na mých několika posledních výplatách a samozřejmě i v zisku firmy jako takové.

… Emoce nás ovládají, až teprve potom nastupuje logické myšlení …