Víš, co nejvíc ovlivňuje tvoje vztahy s lidmi? Ty sám!

Tvoje vztahy s okolím ovlivňuje jedna ZÁSADNÍ věc a tou je tvůj vztah se sebou. Pokud máš se sebou vše „vyřešené“ a přijímáš se takový, jaký seš, pak bereš ostatní stejně tak. Stručněji… nemáš-li problém se sebou, nemáš problém ani s ostatními lidmi.

Většinou je to však jinak…

Zlobíš se na sebe? Zlobíš se i na druhé! Zrcadlí ti tvoje vlastní nezpracovaná témata. Teď si vzpomeň, čím tě kdo naposled naštval… a najdi to v sobě.
Nesuď druhé, ale zamysli se nad sebou a změň vztah sám k sobě. Jestli ti na sobě něco vadí, tak to změň a uvidíš, jak se změní tvoje vztahy s ostatními. Začni tím, že se přijmeš i s tím, co ti vadí.

Nic si nevyčítej, raději to změň!

Facebookový příspěvek – Víš, co nejvíc ovlivňuje tvoje vztahy s lidmi? Ty sám!

Další zajímavé příspěvky

Charisma firmy jako marketingový nástroj?

Marketingový nástroj Charisma firmy je funkční metoda zvyšující loajalitu zaměstnanců i zákazníků. Má řadu dalších vlivů uvnitř firmy. Představte si charismatického člověka a pocit z něj aplikujte na firmu. I ta je tvořena lidmi...

Detail článku

Obavy jsou přirozené...

Koučink ve firmě je zkratka k vyššímu výkonu. A říká se, že čas jsou peníze… Takto napsáno to svádí k logickému kroku - okamžité objednávce kouče. Ale! Majitel, ředitel, zkrátka hlava firmy má oprávněné obavy. Co ve skutečnosti takový kouč s lidmi ve firmě provede?

Detail článku