Víš, co nejvíc ovlivňuje tvoje vztahy s lidmi? Ty sám!

Tvoje vztahy s okolím ovlivňuje jedna ZÁSADNÍ věc a tou je tvůj vztah se sebou. Pokud máš se sebou vše „vyřešené“ a přijímáš se takový, jaký seš, pak bereš ostatní stejně tak. Stručněji… nemáš-li problém se sebou, nemáš problém ani s ostatními lidmi.

Většinou je to však jinak…

Zlobíš se na sebe? Zlobíš se i na druhé! Zrcadlí ti tvoje vlastní nezpracovaná témata. Teď si vzpomeň, čím tě kdo naposled naštval… a najdi to v sobě.
Nesuď druhé, ale zamysli se nad sebou a změň vztah sám k sobě. Jestli ti na sobě něco vadí, tak to změň a uvidíš, jak se změní tvoje vztahy s ostatními. Začni tím, že se přijmeš i s tím, co ti vadí.

Nic si nevyčítej, raději to změň!

Facebookový příspěvek – Víš, co nejvíc ovlivňuje tvoje vztahy s lidmi? Ty sám!

Další zajímavé příspěvky

Corona virus v. leadership

V těžkých časech se rodí „osvícení“ vůdci… uvádí historie. Řada mých klientů si „osvíceným“ vůdcem přeje být. Poslední dny a velmi pravděpodobně ještě dost dalších nejsou úplně lehké… Málokde probíhá práce standardním způsobem, což s sebou přináší poptávku po nestandardních řešeních. Velká část práce se přesunula do „home office“. Čas jinak strávený cestou do práce tím pádem „zbývá“. Podle mého má teď každý manažer, vedoucí, ředitel, šéf, atd. velkou ŠANCI.

Detail článku

Charisma firmy jako marketingový nástroj?

Marketingový nástroj Charisma firmy je funkční metoda zvyšující loajalitu zaměstnanců i zákazníků. Má řadu dalších vlivů uvnitř firmy. Představte si charismatického člověka a pocit z něj aplikujte na firmu. I ta je tvořena lidmi...

Detail článku

Obavy jsou přirozené...

Koučink ve firmě je zkratka k vyššímu výkonu. A říká se, že čas jsou peníze… Takto napsáno to svádí k logickému kroku - okamžité objednávce kouče. Ale! Majitel, ředitel, zkrátka hlava firmy má oprávněné obavy. Co ve skutečnosti takový kouč s lidmi ve firmě provede?

Detail článku